Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

I Miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej w Trzebiatowie!

I Miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej w Trzebiatowie!

24 listopada 2018 r w Trzebiatowie odbył się XIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej w którym udział wzięła Nikola Grzegrzółka z klasy VIB.   Festiwal odbywał się w  pięciu kategoriach. W Jury zasiadali profesorowie Uniwersytetu Szczecińskiego. Nikola zaśpiewała utwór z repertuaru Piotra Rubika" Po to Bóg stworzył z prochu człowieka" z albumu:
Z Powodu Mojego Imienia - Oratorium Prześladowanych za Wiarę. W swojej kategorii solistów 11-15 lat Nikola zajęła pierwsze miejsce! " Nikola zawładnęła sceną i publicznością"-komentowało Jury podczas konsultacji. 

 " To jest niebywały sukces! Szczególnie, że po październikowych eliminacjach musieliśmy zmienić utwór i praktycznie zostały Nikoli dwa tygodnie na naukę nowego. Jednakże dała radę. Jestem z niej bardzo dumny!" 

  Jako nauczyciel cieszę się, gdy widzę jak dzieci naszej szkoły rozwijają swoje talenty, Jak Dyrekcja, je wspiera organizując zajęcia pozalekcyjne, finansując podróż. Jestem szczęśliwy szczęściem tych dzieci bo wiem, że będą szczęśliwe w przyszłości  robiąc to co najbardziej lubią.

Krzysztof Dzimiński

Data dodania: 2019-01-02 10:05:39
Data edycji: 2019-01-02 10:06:24
Ilość wyświetleń: 142

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button