Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Nareszcie WAKACJE!!!

Nareszcie WAKACJE!!!

W środę 19 czerwca 2019r. odbyły się w Jedyneczce uroczyste apele zakończenia roku szkolnego,  w czasie których zostały podsumowane osiągnięcia uczniów w  roku szkolnym 2018/19. Najlepsi zostali uhonorowani tytułem "Wzorowy uczeń" oraz nagrodami książkowymi. Wyróżnieni także zostali uczniowie z najlepszą frekwencją oraz ci, którzy zdobyli  tytuł „ Lidera czytelnictwa”.

            W południe miała miejsce uroczysta gala tegorocznych absolwentów. W obecności dyrekcji szkoły, władz miasta, księdza, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły uczniowie klas ósmych przekazali sztandar i insygnia szkoły reprezentacji pocztu z kl. VII,   złożyli Przyrzeczenie Absolwenta. Wierszem, piosenką i różnymi tekstami wyrazili wdzięczność za osiem lat nauki. Było uroczyście i wzruszająco. Najlepsi otrzymali nagrody za naukę, osiągnięcia w konkursach wiedzowych i sporcie.

Życzymy absolwentom dobrych wyborów i sukcesów w nowych szkołach.

A WSZYSTKIM: Udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu.

Data dodania: 2019-06-26 08:27:07
Data edycji: 2019-06-26 08:34:07
Ilość wyświetleń: 613

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button