Wycieczka VIIA do Warszawy

        Dzięki otrzymaniu od Burmistrza miasta Żagań p. Daniela Marchewki nagrody pieniężnej za zajęcie wysokiego miejsca w Międzynarodowym Konkursie „Matematyka bez Granic” klasa VII A PSP nr 1 im. Jana Brzechwy w Żaganiu w dniach 05.10-06.10.2017r. zwiedziła Centrum Nauki  Kopernik w Warszawie.

         Dla uczniów była to niezwykła okazja do odkrycia i poznania tajemnic świata  przez doświadczenie oraz połączenie zabawy z nauką.

Uczniowie także świetnie bawili się w Domu Zagadek, gdzie trzeba było wykazać się swoimi logicznymi umiejętnościami i umiejętnością współpracy w grupie.

         Dodatkowymi atrakcjami były przejazd warszawskim metrem, obejrzenie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a także mogliśmy zobaczyć z bliska Warszawską Syrenkę.

          Do domu wszyscy wrócili pełni wrażeń i niezapomnianych wspomnień.

         Uczniowie oraz wychowawca klasy  VIIa  pani Beata Szubelak serdecznie dziękują osobom, które przyczyniły się do realizacji wycieczki : pani Yanie Gross za poprowadzenie do sukcesu i organizację wyjazdu, panu burmistrzowi za docenienie rangi sukcesu i nagrodę pieniężną, pani dyrektor Małgorzacie Kalinowskiej za wsparcie i pomoc w przygotowaniu wycieczki,  a także  rodzicom uczniów.