Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Uczniowie wyróżniający się w nauce i wzorowi w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Brzechwy w Żaganiu

Uczniowie wyróżniający się  w nauce i wzorowi w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1  im. Jana Brzechwy w Żaganiu

Uczniowie wyróżniający się  w nauce i wzorowi

w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1
im. Jana Brzechwy w Żaganiu

 

Klasa IIa

Wychowawca: Renata Rzeszowska

 

Mateusz Babiszkiewicz

Ewa Wancel

Zofia Trzcińska

Wiktoria Gałązka

Miłosz Kawałko

Julia Wojciechowska

Alicja Nowak

Michał Jankiewicz

Jędrzej Jarich

Zuzanna Reszka

 Laura Kryków

Aleksandra Timoszyk

Kamil Knop

 

 

KLASA IIb

Wychowawca: Anita Hołodowska

 

 

Chodorowski  Radosław

Kocik Robert

Kohnke Kornelia

Słupek Radosław

Urbanowicz Julianna

Gulbicki Maciej

Kasperski Jakub

Zarzycki Damian

 

 

KLASA IIIa

Wychowawca: Małgorzata Wiadomska

 

Natalia Fal

Karolina Jurkiewicz

Jakub Kowalczyk

Lena Majewska

Roksana Marysz

Iga Opioła

Helena Prykowska

Nina Truchlewska

Aleksander Twerd

Kinga Wawrzyńska

 

KLASA IIIb

Wychowawca: Wioleta Loba

 

Maja Arciuszkiewicz

Marcin Bojczuk

Pola Budziłło

Aleksandra Buganik

Jakub Deliowski

Wiktoria Gancarz

Nadia Górecka

Alan Klag

 

KLASA IV a

Wychowawca: Barbara Lniak

Średnia klasy:5,00

 

Zuzanna Dziedzic – 5,82-I średnia w szkole

Pola Kulpa – 5,80 -II średnia w szkole

Hanna Hładko – 5,77 -III średnia w szkole

Mateusz Ochocki – 5,75

Agata Cisek – 5,73

Łukasz Hołodowski – 5,59

Malwina Piwińska – Skorupska – 5,45

Jakub Haniszewski – 5,45

Mateusz Cisek – 5,41

Katarzyna Piętaszewska – 5,38

Kinga Susfał – 5,13

Michał Jędrysek – 5,11

Zuzanna Maćkowiak – 4,91

Maja Ziemiańska – 4,86

Hubert Bałuszek – 4,83

Magdalena Rakowska – 4,80

 

KLASA IVb
Wychowawca: Patrycja Skrzypczak

Średnia klasy:4,68

 

Amelia Fidik – 5,57

Luiza  Dołęgowska – 5,50

Aleksandra Galasiak  – 5,43

Jakub Majka – 5,39

Natalia Nowak – 5,30

Mikołaj Lange – 5,25

Maksymilian Pawelec – 5,02

Maja Łyskawińska – 4,98

Kacper  Maćkowiak – 4,95

Michalina Onichimiuk – 4,93

Fabian Len – 4,91

Julia Lewandowska – 4,91

Hanna Domaszewicz – 4,78

 

 

KLASA Va

Wychowawca: Beata Szubelak

Średnia klasy: 4,66

 

Szymon Zawisza 5,71

Szymon Staszkowian 5,63

Maria Soczek 5,25

Jan Mroźek 5,15

Marceli Hasiej 5,10

Maksymilian Król 5,10

Jan Soczek 5,08

Nikodem Nawrocki  5,06

Antoni Burzyński 4,96

Julia Zdanowicz 4,92

Lena Bogdanowicz 4,79

 

KLASA VI a

Wychowawca: Piotr Tawrel

Średnia klasy: 4,62

 

Jagoda Fitzner- 5,69

Rafał Czapczyński- 5,58

Natan Chabiniak- 5,52

Hanna Urbanowicz- 5,50

Maja Gałązka- 5,46

Artur Winiarczyk- 5,15

Lena Motłoch- 5,00

Wiktoria Kamieniecka- 4,88

Igor Balawajder - 4,79

Grzegorz Winiarczyk - 4,77

 

KLASA VI b

Wychowawca: Robert Matusiewicz

Średnia klasy:4,73

 

Pola Janik 5,56

Wiktor Dobroń 5,54

Jaśmina Pawlak 5,50

Barbara Soczek 5,17

Dariusz Kubański 5,08

Larysa Janek 5,04

Filip Sznajder 5,00

Patryk Jarzębski 4,98

Filip Świątek 4,98

Oliwia Wilk 4,90

Maciej Kubalewski 4,90

Kacper Zarówny 4,83

Maja Walasz 4,75

 

 

 

KLASA VIc

Wychowawca: Marta Wojciechowska

Średnia klasy: 4,59

 

Maria Markowska- 5,69

Anna Trętkiewicz- 5,63

Maciej Majka- 5,17

Kryspin Madeja- 5,08

Adam Grabowski- 5,08

Natan Arczyński- 5,0

Franciszek Malinowski- 4,96

Adrian Sikora- 4,96

Maciej Stolarczyk – 4,93

Marta Majewska – 4,79

Kordian Stankiewicz- 4,83

 

 

KLASA VIIa

Wychowawca: Katarzyna Wilczopolski

Średnia klasy: 4,39

 

Aleksandra Wągrowska - 5,20

Adam Burzyński – 5,09

Lena Ucinek – 5,05

Dominika Grześkowiak – 4,86

Adam Klucz – 4,80

Nikola Herbik – 4,79

Adrian Gabalski – 4,75

 

KLASA VIIb

 

Wychowawca: Małgorzata Matuszewska

Średnia klasy: 4,54

 

Szymon Olko – 5,71
Marta Jabłońska – 5,68
Aleksandra Baniuk – 5,38
Michalina Lipińska – 5,02
Wojciech Kubalewski – 5,00
Amelia Cierpiał - 5,00
Michał Barnowski-5,00
Oliwia Cieślak - 4,98
Wiktoria Zawadzak 4,87
Natalia Drozdek 4,80
Izabela Bielawska- 4,79
Cyprian Świechowski 4,77

 

KLASA VIIC

Wychowawca: Agata Świątek

Średnia klasy: 4,15

 

Bocianiak Martyna 5,23

Jarmołowicz Iga 5,18

 

KLASA VIIIa

Wychowawca: Marzanna Staśkiewicz

Średnia klasy: 4,29

 

Adam Wilczewski   5,34

Maja Skrok  5,15

Natan Śliwak 5,13

 Anna Mazur  5,00

 Katarzyna Kędzierska  4,80

 Miłosz Tęcza 4,77

 

KLASA VIIIb

Wychowawca: Bogusława Łomińska
Średnia klasy:4,61

 

Maja Trzcińska 5,43

Gracjan Nawrocki 5,23

Julia  Kucko 5,18

Nikola Grzegrzółka 5,09

Michał Pinkowski 4,98

Kajetan Łabuda 4,96

Oliwia Sztukowska  4,89

Filip Winiarski 4,80

Olaf Suszka 4,77

 

 

 

GRATULUJEMY)

 

 

 

 

 

Data dodania: 2021-02-03 10:19:12
Data edycji: 2021-02-04 17:11:54
Ilość wyświetleń: 309

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej