Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wieści z biblioteki szkolnej

Wieści z biblioteki szkolnej

Szanowni rodzice uczniów naszej szkoły!

            Z wielką radością informuję Państwa, że dzięki Waszym wpłatom na Fundusz biblioteczny w lutym bieżącego roku zostało zakupionych do biblioteki szkolnej ponad 40 nowości książkowych.

            W bieżącym  roku szkolnym z inicjatywy Pani dyrektor i Rady Rodziców sala biblioteki została wyposażona w nowe stoliki, krzesła i foteliki. Udało się pozyskać 500 zł od jednej z żagańskich firm, 130 zł od darczyńcy prywatnego oraz 1040 zł z wpłat rodziców na Fundusz biblioteczny. Za te pieniądze sukcesywnie kupowane były nowości wydawnicze oraz ulubione książki uczniów. 

            Jako nauczyciel bibliotekarz zauważyłam, że wzbogacenie księgozbioru realnie przełożylo się na czytelnictwo w szkole oraz częste odwiedziny dzieci w bibliotece. Każda taka wizyta jest świadectwem dobrego kierunku wychowania i tego, że dla wielu osób książka była, jest i będzie prawdziwą, wzbogacającą wewnętrznie pasją.

            Tych z Państwa, którzy nie włączyli się jeszcze do prowadzonych z Radą Rodziców działań unowocześniających szkolny księgozbiór, zachęcam do udziału oraz informuję, że wpłata na fundusz jest dobrowolna i wynosi w stawce podstawowej 10 zł ( przekazane wychowawcy klasy lub do sekretariatu ). Zapraszam również osoby fizyczne lub firmy, które chciałyby wesprzeć darowizną ten szlachetny cel.

                        Z wyrazami szacunku - nauczyciel bibliotekarz B. Szubelak.

Data dodania: 2020-03-01 11:52:46
Data edycji: 2020-03-01 11:53:30
Ilość wyświetleń: 272

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej