Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wzorowi w klasach V - VIII

KLASA V A

Wychowawca: mgr Barbara Lniak

Średnia ocen klasy: 4,58



Hanna Hładko 5,54

Zuzanna Dziedzic 5,50

Agata Cisek 5,35

Łukasz Hołodowski 5,31

Pola Kulpa 5,31

Jakub Haniszewski 5,27

Mateusz Ochocki 5,21

Mateusz Cisek 5,06

Malwina Piwińska – Skorupska 4,88

Michał Jędrysek 4,75

 

KLASA V B

Wychowawca: Patrycja Skrzypczak

Średnia ocen klasy: 4,47



Jakub Majka 5,42

Luiza Dołęgowska 5,40

Amelia Fidik 5,40

Mikołaj Lange 5,21

Aleksandra Galasiak 5,10

Natalia Nowak 5,08

Hanna Domaszewicz 4,95





KLASA VI A

Wychowawca: mgr Bogusława Łomińska

Średnia ocen klasy: 4,41



Szymon Zawisza 5,65

Szymon Staszkowian 5,42

Maria Soczek 5,08

Jan Mrożek 5,06

Daria Delost 5,00

Jan Soczek 5,00

Adam Raczykowski 4,90

Nikodem Nawrocki 4,88





KLASA VII A

Wychowawca: mgr Piotr Tawrel

Średnia ocen klasy: 4,21



Jagoda Fitzner 5,43 Maja Gałązka 5,35
Natan Chabiniak 5,21
Rafał Czapczyński 5,21
Hanna Urbanowicz 5,13
Igor Balawajder 4,89
Artur Winiarczyk 4,79



KLASA VII B

Wychowawca: mgr Robert Matusiewicz

Średnia ocen klasy: 4,37



Dariusz Kubański 5,25

Jaśmina Pawlak 5,23

Pola Janik 5,21

Filip Sznajder 5,05

Barbara Soczek 4,96

Maciej Kubalewski 4,88

Wiktor Dobroń 4,86



KLASA VII C

Wychowawca: mgr Marta Wojciechowska

Średnia ocen klasy: 4,22



Maria Markowska 5,64

Anna Trętkiewicz 5,52

Maciej Majka 5,25

Adam Grabowski 4,93

Maciej Stolarczyk 4,87





KLASA VIII A

Wychowawca: mgr Katarzyna Wilczopolska

Średnia ocen klasy: 4,32



Lena Ucinek 5,39

Bartosz Charęza 5,34

Aleksandra Wągrowska 5,33

Adam Burzyński 4,86

Julia Dominiak 4,80

Zuzanna Chrabąszcz 4,79

Antonina Piechowiak 4,77



KLASA VIII B

Wychowawca: mgr Yana Gross

Średnia ocen klasy: 4,46



Marta Jabłońska 5,61

Izabella Bielawska 5,38

Natalia Drozdek 5,29

Szymon Olko 5,27

Aleksandra Baniuk 5,16

Michalina Lipińska 5,14

Wojciech Kubalewski 5,09

Michał Barnowski 5,00

Oliwia Frątczak 4,93

Wiktoria Zawadzak 4,85

Amelia Cierpiał 4,79

KLASA VIII C

Wychowawca: mgr Agata Świątek

Średnia ocen klasy: 4,14



Iga Jarmołowicz 5.20

Mateusz Daszkiewicz 4.82

Dominik Pawlik 4.80

Martyna Bocianiak 4.75

Julia Żołyńska 4.75



Data dodania: 2022-03-01 19:43:27
Data edycji: 2022-03-01 19:49:06
Ilość wyświetleń: 358

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej