25.06.2026r. odbył się uroczysty apel klas VIII, podczas którego podsumowaliśmy wspólnie spędzone lata nauki, sukcesy oraz ważne chwile w życiu naszej szkolnej społeczności.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za obecność i udział w tej wyjątkowej uroczystości. Państwa obecność była dla nas wyrazem wsparcia i życzliwości, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
Ósmoklasistom życzymy powodzenia na dalszych etapach edukacji, spełnienia marzeń oraz wielu sukcesów w przyszłości!
Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.