Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nasi Najlepsi Uczniowie rok szkolny 2020/2021

Nasi Najlepsi Uczniowie rok szkolny 2020/2021

KLASA I A

 

Wychowawca: Monika Wągrowska

 

Zofia Drzyzga

Pola Grzegrzółka

Franciszek Janek

Julia Kubiak

Aleksander Markowski

Hanna Mazur

Oliwia Mikulska

Maja Motłoch

Hanna Połubińska

Oliwia Reszka

Kacper Stankiewicz

Zofia Tylenda

Matylda Witasik

Alicja Wolak

Maja Żołyńska

 

KLASA II A

 

Wychowawca: Renata Rzeszowska

 

Wiktoria Gałązka

Mateusz Babiszkiewicz

Zofia Trzcińska

Alicja Nowak

Marcel Wikierski

Laura Kryków

Jędrzej Jarich

Kamil Knop

Ewa Wancel

Zuzanna Reszka

Hanna Skrzypczak

 

 

 

 

 

KLASA II B

 

Wychowawca: Anita Hołodowska

 

Radosław Chodorowski

Jakub Kasperski

Robert Kocik

Kornelia Kohnke

Jakub Podkościelny

Radosław Słupek

Julianna Urbanowicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA III A

 

Wychowawca: Małgorzata Wiadomska

 

Dominik Antosz

Izabela Escher

Natalia Fal

Karolina Jurkiewicz

Jakub Kowalczyk

Lena Majewska

Roksana Marysz

Iga Opioła

Helena Prykowska

Nina Truchlewska

Aleksander Twerd

Amelia Ułanowicz

Kinga Wawrzyńska

Grzegorz Wróblewski

KLASA III B

 

Wychowawca: Wioleta Loba

 

Maja Arciuszkiewicz

Marcin Bojczuk

Pola Budziłło

Aleksandra Buganik

Jakub Deliowski

Nadia Górecka

Gabriela Herbik

Alan Klag

Magdalena Wróblewska

 

 

 

 

 

 

 

KLASA IV A

 

Wychowawca: Barbara Lniak

Średnia ocen klasy: 5,01

 

Agata Cisek  6,00

Zuzanna Dziedzic  6,00

Hanna Hładko  5,91
Pola Kulpa 5,91
Mateusz Ochocki 5,82
Malwina Piwińska – Skorupska 5,82
Mateusz Cisek  5,73
Jakub Haniszewski  5,73
Łukasz Hołodowski  5,55
Hubert Bałuszek  5,40
Katarzyna Piętaszewska  5,40
Maja Ziemiańska 5,09
Kinga Susfał  5,00
Michał Jędrysek  4,91
Szymon Wojciechowski  4,91
Alan Borowski 4,82

 

KLASA IV B

 

Wychowawca: Patrycja Skrzypczak

Średnia ocen klasy: 4,75

 

Amelia Fidik 5,73

Luiza Dołęgowska 5,64

Aleksandra Galasiak 5,55

Jakub Majka 5,55

Natalia Nowak 5,55

Mikołaj Lange 5,18

Fabian Len 5,18

Maksymilian Pawelec 5,18

Julia Lewandowska 5,18

Maja Łyskawińska 5,18

Kacper Maćkowiak 5,0

Michali Onichimiuk 4,91

 

 

KLASA V A

 

Wychowawca: Beata Szubelak

Średnia ocen klasy: 4,79

 

                           Szymon Zawisza 5,92

Szymon Staszowian 5,75

Maksymilian Król 5,58

Jan Mrożek 5,42

Nikodem Nawrocki 5,42

Antoni Burzyński 5,33

Jan Soczek 5,33

Maria Soczek 5,25

Julia Zdanowicz 5,17

Marceli Hasiej 5,08

Adam Raczykowski 5,08

Maciej Pinkowski 4,92

Lena Bogdanowicz 4,83

Kornel Sztorc 4,75

KLASA VI A

Wychowawca: Piotr Tawrel

Średnia ocen klasy: 4,69

 

Jagoda Fitzner 6,00

Hanna Urbanowicz 5,83

Rafał Czapczyński 5,83

Maja Gałązka 5,67

Natan Chabiniak 5,58

Artur Winiarczyk 5,25

Lena Motłoch 5,08

Igor Balawajder 5,00

Wiktoria Kamieniecka 5,00

Świec Szymon 4,92

Aleksandra Kubiak 4,91

Aleksandra Sokół 4,83

Grzegorz Winiarczyk 4,83

 

KLASA VI B

Wychowawca: Robert Matusiewicz

Średnia ocen klasy:  4,75

 


Pola Janik 5,67

Jaśmina Pawlak 5,50

Wiktor Dobroń 5,33

Dariusz Kubański 5,33

Barbara Soczek 5,25

Filip Sznajder 5,25

Larysa Janek 5,17

Maciej Kubalewski 5,08

Filip Świątek 5,08

Kacper Zarówny 4,92

Patryk Jarzębski 4,83

Maja Walasz 4,75

Klaudia Matusiak 4,75

 

KLASA VI C

Wychowawca: Marta Wojciechowska

Średnia ocen klasy: 4,66

 

Maria Markowska 5,92

Anna Trętkiewicz 5,92

Maciej Majka 5,50

Adrian Sikora 5,42

Adam Grabowski 5,25

Kryspin Madeja 5,17

Natan Arczyński 5,09

Franciszek Malinowski 5,08

Kordian Stankiewicz 5,08

Maciej Stolarczyk 5,00

Lena Kowalska 4,75

Marta Majewska 4,75

 

 

 

 

KLASA VII A

Wychowawca: Katarzyna Wilczopolska

Średnia ocen klasy: 4,47

 

Lena Ucinek  5,36

Aleksandra Wągrowska  5,21

Adam Burzyński  5,14

Dominika Grześkowiak  5,07

Julia Jonak  5,00

Bartosz Charęza 4,86

Amelia Chmiel  4,86

Adrian Gabalski  4,86

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VII B

Wychowawca: Małgorzata Matuszewska

Średnia ocen klasy: 4,51

 

Marta Jabłońska  5,93
Szymon Olko 5,71
Aleksandra Baniuk  5,36
Wojciech Kubalewski 5,36
Wiktoria Zawadzak 5,23
Michalina Lipińska 5,21
Amelia Cierpiał 5,21
Michał Barnowski  5,07
Izabela Bielawska 5,07
Oliwia Cieśla 5,00
Natalia Drozdek 4,86

 

 

 

KLASA VII C

Wychowawca: Agata Świątek

Średnia ocen klasy: 4,18

 

Iga Jarmołowicz 5,57

Martyna Bocianiak 5,21

Julia Żołyńska 4,93

Dominik Pawlik 4,86

Jagoda Giza 4,93

Bartłomiej Jurek 4,79

Mateusz Daszkiewicz 4,79

Amelia Kaczmarska 4,79

Michał Lenczyk 4,79

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII A

Wychowawca: Marzanna Staśkiewicz

Średnia ocen klasy: 4,40

 

 

Adam Wilczewski 5,50

Maja  Skrok 5,28

Anna Mazur 5,11

Natan Śliwak 5,06

Katarzyna Kędzierska 4,89

Miłosz Tęcza 4,89

Kamila Czejgis 4,78

Aleksandra Sieńko 4,78

Hanna Soroka 4,78

 

 

 

 

 

Klasa VIII B +

Wychowawca: Bogusława Łomińska

Średnia ocen klasy: 4,83

 

Maja Trzcińska 5,72

Gracjan Nawrocki 5,44

Julia  Kucko 5,33

Michał Pinkowski 5,22

Nikola Grzegrzółka 5,17

Kajetan Łabuda 5,17

Oliwia Sztukowska  5,17

Amelia Tyrcz 5,11

Jakub Dziębor 5,06

Emanuele Przybylski 5,06

Maksymilian Matuszyk 5,00

Olaf Suszka 5,00

Aleksandra Tomczak 4,89

Filip Winiarski 4.89

Julia Zawadzka 4,89

Mateusz Welcz 4,83

Weronika Matusiak 4,78

Lena Piechowiak 4,78

 

Data dodania: 2021-06-25 15:20:17
Data edycji: 2021-06-25 15:20:29
Ilość wyświetleń: 131

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej