Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w klasach I - VII

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w klasach I - VII

26 czerwca 2020 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego kl. I- VII. W tym roku było ono szczególne, ponieważ świadectwa szkolne rozdawane były w poszczególnych klasach mając na uwadze obostrzenia dotyczące COVID-19.

Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do klasy programowo wyższej, a najlepsi uczniowie otrzymali nagrody ufundowane prze Radę Rodziców. Dyrektor Szkoły podziękowała Rodzicom za aktywną współpracę wręczając podziękowania i listy gratulacyjne.

Najlepszą uczennicą w naszej szkole została Maria Markowska uczennica kl. V a, wychowawczyni p. M. Harasymowicz, która uzyskała średnią ocen 6,00. Jest to historyczna chwila, gdyż kronika szkolna nie odnotowała takiego sukcesu. Życzymy Marysi sukcesów w dalszej edukacji.

Drugą średnią w szkole uzyskała Anna Trętkiewicz z klasy V c – 5,92. Trzecia najwyższa średnia to 5,88, którą uzyskała Inga Dybek z klasy VIII a.

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE ORAZ WZOROWI

W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1
im. JANA BRZECHWY W ŻAGANIU

2019/2020

 

 

KLASA Ia

 

Wychowawca: Renata Rzeszowska

 

Mateusz Babiszkiewicz

Bruno Krenz

Ewa Wancel

Zosia Trzcińska

Wiktoria Gałązka

Miłosz Kawałko

Julia Wojciechowska

Alicja Nowak

Michał Jankiewicz

Jędrzej Jarich

Zuzanna Reszka

 

KLASA Ib

 

Wychowawca: Jolanta Nowak

 

Kornelia Kohnke

Julianna Urbanowicz

Maciej Gulbicki

Jakub Podkościelny

Robert Kocik

Radosław Słupek

Damian Zarzycki

Jakub Kasperski

Aurelia Czarny

 

KLASA IIIa

 

Wychowawca: Jolanta Kwiatkowska

 

Agata Cisek

Mateusz Cisek

Zuzanna Dziedzic

Jakub Haniszewski

Hanna Hładko

Łukasz Hołodowski

Liwia Jurkiewicz

Pola Kulpa

Zuzanna Maćkowiak

Mateusz Ochocki

Malwina Piwińska-Skorupska

Kinga Susfał

 

KLASA IIIb

 

Wychowawca: Anita Hołodowska

 

Luiza Dołęgowska

Amelia Fidik

Michał Fila

Aleksandra Galasiak

Fabian Len

Kacper Maćkowiak

Jakub Majka

Hanna Muszyńska

Natalia Nowak

Maksymilian Pawelec

 

KLASA IVa

 

Wychowawca: Justyna Haniszewska

Średnia klasy:4,79

 

Szymon Zawisza - 5,82

Szymon Staszkowian- 5,82

Nikodem Nawrocki – 5, 64

Julia Zdanowicz – 5,45

Adam Raczykowski- 5,36

Józefa Napora -5,27

Jan Mrożek – 5,27

Maria Soczek – 5,18

BurzyńskiAntoni - 5,18

Maciej Pinkowski-5,00

Jan Soczek 4,82

 

KLASA Va

 

Wychowawca: Piotr Tawrel

Średnia klasy: 4,95

 

Jagoda Fitzner 5,83

Hanna Urbanowicz 5,75

Natan Chabiniak 5,67

Rafał Czapczyński 5,58

Lena Motłoch 5,58

Igor Balawajder 5,33

Maja Gałązka 5,25

Wiktoria Kamieniecka 5,25

Artur Winiarczyk 5,08

Ksawery Królikiewicz 5,00

Aleksandra Kubiak 5,00

Klaudia Piotrowicz 4,83

Aleksandra Sokół 4,83

Grzegorz Winiarczyk 4,83

Hubert Południkiewicz 4,75

 

KLASA Vb

 

Wychowawca: Robert Matusiewicz

Średnia klasy: 4,94

 

Wiktor Dobroń 5,75

Jaśmina Pawlak 5,67

Pola Janik 5,50

Dariusz Kubański 5,50

Maciej Kubalewski 5,33

Filip Sznajder 5,25

Filip Światek 5,17

Szymon Magiera 5,17

Larysa Janek 5,17

Kacper Zarówny 5,08

Barbara Soczek 5,08

Patryk Jarzębski 5,08

Klaudia Matusiak 5,00

Oliwia Wilk 5,00

Jakub Sieńko 4,92

Igor Pawelec 4,83

 

KLASA Vc

 

Wychowawca: Mariola Harasymowicz

Średnia klasy:4,85

 

Maria Markowska-6.0 - I średnia w szkole

Anna Trętkiewicz-5.92- II średnia w szkole

Maciej Stolarczyk – 5.36

Adam Grabowski – 5.33

Kryspin Madeja – 5.33

Maciej Majka – 5.33

Adrian Sikora – 5.33

Jędrzej Polewka – 5.18

Kordian Stankiewicz – 5.08

Lena Kowalska – 5.08

Marta Majewska – 4.92

Franciszek Malinowski – 4.92

Natan Arczyński – 4.91

Wiktoria Bogdanowicz – 4.75

 

KLASA VIa

 

Wychowawca: Katarzyna Wilczopolska

Średnia klasy:4,88

 

Adam Burzyński – 5,50

Lena Ucinek – 5,42

Bartosz Charęza – 5,33

Aleksandra Wągrowska - 5,33

Zuzanna Chrabąszcz – 5,27

Amelia Chmiel – 5,25

Dominika Grześkowiak – 5,25

Adrian Gabalski – 5,17

Julia Jonak – 5,17

Piotr Kozłowski – 5,17

Katarzyna Andrysiak – 5,08

Aleksander Pawlak – 5,08

Ida Boenisch -5,00

Tymoteusz Winczaruk – 5,00

Nikola Herbik – 4,92

Julia Dominiak – 4,83

Adam Klucz – 4,83

Aleksander Matusiewicz – 4,83

Adrian Majewski – 4,75

 

KLASA VIb

 

Wychowawca:Yana Gross

Średnia klasy: 4,90

 

Marta Jabłońska – 5,83

Szymon Olko – 5,75

Nikola Marek – 5,67

Michalina Lipińska – 5,58

Aleksandra Baniuk – 5,50

Oliwia Cieślak-5,42

Michał Barnowski-5,25

Izabella Bielawska – 5,25

Oliwia Frątczak – 5,25

Wojciech Kubalewski – 5,25

Wiktoria Zawadzak-5,25

Amelia Cierpiał-5,17

Natalia Drozdek- 5,17

Zuzanna Mudrak-5,08

Cyprian Świechowski– 5,08

 

KLASA VIc

 

Wychowawca: Agata Świątek

Średnia klasy: 4,52

 

Iga Jarmołowicz 5,58

Jagoda Giza 5,50

Martyna Bocianiak 5,33

Julia Żołyńska 5,33

Dominik Pawlik 5,17

Maciej Dylewicz 5,08

Mateusz Daszkiewicz 5,00

Bartłomiej Jurek 5,00

Michał Lenczyk 4,75

 

KLASA VIIa

 

Wychowawca: Marzanna Staśkiewicz

Średnia klasy: 4,48

 

 

Maja Skrok 5,38

Anna Mazur 5,36

Natan Śliwak 5,29

Adam Wilczewski 5,21

Paweł Świtała 4,86

Aleksandra Sieńko 4,86

Kamila Czejgis 4,79

Hanna Soroka 4,79

 

KLASA VIIb

 

Wychowawca:Boguslawa Łomińska

Średnia klasy: 5,06

 

Julia Kucko 5,71

Michał Pinkowski 5,71

Kajetan Łabuda 5,64

Olaf Suszka 5,57

Maja Trzcińska 5,57

Gracjan Nawrocki 5,50

Amelia Tyrcz 5,43

Emanuele Przybylski 5,36

Jakub Dziębor 5,36

Nikola Grzegrzółka 5,14

Mateusz Welcz 5,14

Weronika Matusiak 5,07

Maksymilian Matuszyk 5.07

Lena Piechowiak 5,07

Oliwia Sztukowska 5,07

Aleksandra Tomczak 5,07

Maja Nowak 5,00

Kornel Dyliński 4,93

Jakub Antosz 4,86

Piotr Grodzki 4,86

Filip Winiarski 4,86

Kacpert Sztorc 4,79

 

Gratulujemy

Data dodania: 2020-07-01 12:23:17
Data edycji: 2020-07-01 12:28:52
Ilość wyświetleń: 84

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button